Lantmännen Agro Iisalmi

Veljekset Heiskanen Oy

Y-tunnus: 1444117-3

Yhteystiedot:

Kivirannantie 10
74130 Iisalmi

puh: 050 579 2243

veljekset.heiskanen@k-rauta.fi

 

Facebook

Loading...

Kauppias tiedottaa

Lantmännen Agro Veljekset Heiskanen Oy on nykyaikainen maatalousalan vähittäiskauppa. Asiakastyytyväisyys on meille tärkeää, siksi panostammekin asiakaspalveluun, henkilökuntamme osaamiseen, koulutukseen ja palveluiden laatuun.

Maatalouskauppaa teemme viidellä paikkakunnalla; VieremälläSuonenjoellaKiuruvedelläIisalmessa ja Siilinjärven Toivalassa. K-Rauta-rautakauppaa teemme VieremälläSuonenjoella ja Kiuruvedellä. Varaosakauppaa teemme sekä Iisalmessa että Siilinjärvellä.

Monipuoliseen valikoimaamme kuuluvat maataloustyökoneet, maatilatarvikkeet, konetarvikkeet, rehut, siemenet, lannoitteet, kalkit, polttoaineet, kasvinsuojeluaineet ja pienkoneet. Lisäksi ostamme ja myymme viljaa.

Haluamme palvella ammattitaidolla.

Terveisin kauppias Arto Heiskanen
0400677896, arto.heiskanen@lantmannenagro.fi

Arto Heiskanen
Arto   Heiskanen
Kauppias
0400 677 896
arto.heiskanen@lantmannenagro.fi @artoheiskanen7
Heikki Rönkkö
Heikki   Rönkkö
Työkoneiden erikoismyyjä
Myymäläpäällikkö
050 579 2244
heikki.ronkko@lantmannenagro.fi
Petri Autio
Petri   Autio
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
050 442 8420
petri.autio@lantmannenagro.fi
Tarmo Heiskanen
Tarmo   Heiskanen
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
050 579 0219
tarmo.heiskanen@lantmannenagro.fi
Hannu Hynynen
Hannu   Hynynen
Konetarvikkeet
Pienkonemyynti
Varaosat
050 579 2241
hannu.hynynen@lantmannenagro.fi
Sirkka-Liisa Kauppinen
Sirkka-Liisa   Kauppinen
Kassahenkilö
Maataloustarvikkeet
050 579 2243
Sirkka-Liisa.Kauppinen@lantmannenagro.fi
Risto Laajalahti
Risto   Laajalahti
Maataloustarvikkeet
Tuotantotarvikkeet
Viljamies
050 579 2234
risto.laajalahti@lantmannenagro.fi
Seppo Ryhänen
Seppo   Ryhänen
Työkoneiden erikoismyyjä
050 579 2242
seppo.ryhanen@lantmannenagro.fi

Vaihtokoneet

{{ product.Name }}

{{ product.Category }} ({{ product.YearOfManufacture }})
{{ product.Price }} € + alv
Sijainti: {{ product.Location }}

Näytetään {{ products.length }} / {{ totalProducts }} vaihtokonetta